Otomobil

Powerbank auto starter //...
Available
Akü Şarj Cihazları

Powerbank auto starter // POCKET VR

MINIBATT
MB-POCKVR
579,00 ₺
Bu ürün piyasadaki en küçük çok fonksiyonlu akü şarj edebilen powerbank auto starter serisidir. Yeni tasarımı (lastik dokusu ve mavi rengi ile) kalitesinin bir göstergesidir. Yeni pil durumu göstergeli ON/OFF butonuna; üstün kaliteli 3'ü 1 arada kablo ya; tüm olası kısa devrelerin önlenmesini sağlayan yeni nesil AKÜ TAKVİYE KABLO SETİ’ne sahiptir.
CAR STATION – Koltuk Arkası...
Available
Araç İçi Şarj Aletleri

CAR STATION – Koltuk Arkası Şarj Ünitesi

MINIBATT
MB-DRIVER
1.359,00 ₺
Araç şarj istasyonu aynı anda 1 tablet ve 2 akıllı telefonu şarj edebilen aynı zamanda araç içerisinde koltuk arkasında kullanılan bir şarj cihazıdır.
Akü Marş Powerbank // PRO VR
Available
Akü Şarj Cihazları

Akü Marş Powerbank // PRO VR

MINIBATT
MB-PROVR
1.509,00 ₺
Piyasadaki en güçlü mini powerbank ve akü şarj cihazı olan miniBatt PRO VR “Yılın En İyi Aksesuarı” ödülünü alarak Ariadna “Best of”a geçmiştir. En yeni versiyonu ile piyasaya çıkan PRO VR, yenilikçi bir tasarıma sahiptir.
Kablosuz Araç Şarj Cihazı -...
Available
Araç İçi Şarj Aletleri

Kablosuz Araç Şarj Cihazı - POWER DRİVE

MINIBATT
MB-DRIVE
479,00 ₺
Kablosuz araç şarj cihazı PowerDRIVE, 2 adet yüksek performanslı indüksiyon bobini ve 10W'lık hızlı şarj sistemi ile pratik bir kablosuz şarj cihazıdır.
PHONEBOX – Araçlar İçin...
Available
Araç İçi Şarj Aletleri

PHONEBOX – Araçlar İçin Kablosuz Qi Şarj Cihazı

WOODİE MİLANO
MB-PHBOX
249,00 ₺
Kablosuz şarj araç kiti miniBatt PhoneBOX, kablosuz teknolojinin tadını çıkarmak istediğiniz herhangi bir araca entegre edilebilecek yeni bir kablosuz şarj cihazıdır. Sürüş sırasında cep telefonunuzu rahatça şarj etmek için tasarlandı.
Product added to wishlist
Product added to compare.