Akü Marş Powerbank // PRO VR

Akü Marş Powerbank // PRO VR

MB-PROVR
1.509,00 ₺
Vergi dahil

Piyasadaki en güçlü mini powerbank ve akü şarj cihazı olan miniBatt PRO VR “Yılın En İyi Aksesuarı” ödülünü alarak Ariadna “Best of”a geçmiştir. En yeni versiyonu ile piyasaya çıkan PRO VR, yenilikçi bir tasarıma sahiptir.

Ürün için asgari sipariş miktarı: 2.

Açıklama

Powerbank ve akü şarj cihazı

Piyasadaki en güçlü ve en kullanışlı akü takviye marş motoru miniBatt PRO VR, “Yılın En İyi Aksesuarı” olarak Ariadna “Best of” a geçmiştir.

En yeni versiyonu ile piyasaya çıkan powerbank ve akü şarj cihazı PRO VR, yenilikçi bir tasarıma sahiptir ve 20.000 mAh GRADE A bataryaya sahiptir. Batarya ve şarj ünitesinin seviyesini bulmak için entegre DIGITAL TESTER ile donatılmış en son jenerasyon akıllı jumper kelepçeleri içerir, fakat bu kelepçelerin ilk görevi olası kısa devreleri önlemektir.

8,000 cc'ye kadar dizel ve benzin motorlu araçları çalıştırabilen ve taşınabilir buzdolabı, kamera, PSP vb. her türlü cihazı şarj edebilen PRO VR, 20.000 mAh gücüne sahiptir.

Powerbank ve akü şarj cihazı PRO VR, yeni ve akıllı akü takviye marş klemenslerini bağlamak için 12V çıkışına ek olarak, bir çift 5V (1A ve 2A) USB girişle 3'ü 1 arada şarj kablosuna ve tüm elektronik cihazları şarj etmek için 2 adet 12V / 10A ve 19V / 3.5A ileri düzey çıkışla 8'i 1 arada adaptöre sahiptir. Ve üç işlevi olan dahili bir LED el fenerine sahiptir : ışık, yanıp sönen ışık ve SOS.

İçinde ki şarjı 6 ay (azami) tutabilen endüstriyel Lityum-Kobalt (LiCoO2) A KALİTE nano pil ile donatılmıştır ve 220 VAC gücünde prizlere veya 12 V araç güç soketine takarak tamamen şarj etmek sadece 6 saat sürer.

Ürün Detayları

Reviews

No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.