Powerbank auto starter // POCKET VR

Powerbank auto starter // POCKET VR

MB-POCKVR
579,00 ₺
Vergi dahil

Bu ürün piyasadaki en küçük çok fonksiyonlu akü şarj edebilen powerbank auto starter serisidir. Yeni tasarımı (lastik dokusu ve mavi rengi ile) kalitesinin bir göstergesidir. Yeni pil durumu göstergeli ON/OFF butonuna; üstün kaliteli 3'ü 1 arada kablo ya; tüm olası kısa devrelerin önlenmesini sağlayan yeni nesil AKÜ TAKVİYE KABLO SETİ’ne sahiptir.

Açıklama

Yeni powerbank auto starter POCKET VR en yeni teknolojiyle tasarlanan ve en son sürüm AKILLI JUMPER KELEPÇELERİ ile tasarlanmıştır. Ayrıca maksimum güvenliği ve korumayı garantilemek için son teknoloji ile birlikte üretilmiştir.

MiniBatt powerbank auto starter POCKET VR akıllı telefonlarla aynı boyutlara sahiptir ve 4000 mAh'lık ( A kalitede)  yeni batarya kapasitesi sayesinde, 2000 cc'ye kadar motor hacmine sahip tüm araçların akülerini takviye edebilir (motosikletler, jet ski, ATV araçları vb.).

En düzenli şekilde yeniden tasarlamıştır. Çok fonksiyonlu mini akü şarj cihazı yeni özellikleri ile marketlerde ( mavi ve Gri dokusuyla); yeni pil durumu göstergeli ON/OFF butonu; üstün kaliteli 3'ü 1 arada kablo ; tüm olası kısa devrelerin önlenmesini sağlayan yeni nesil AKÜ TAKVİYE KABLO SETİ ile.

Her türlü cep telefonunu ve çok yönlü elektronik cihazları şarj etmek için bir adet 5V / 2.4A USB portuna, akü takviye kablolarını bağlamak için ise 12V çıkışa sahiptir. Powerbank auto starter paketin de 3'ü 1 arada USB kablosu bulunmaktadır. Ayrıca, üç işlevi olan yerleşik bir LED el feneri vardır: ışık, yanıp sönen ışık ve SOS.

Ürün Detayları

Reviews

No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.