List of products by brand WOODİE MİLANO

PHONEBOX – Araçlar İçin...
Available
Araç İçi Şarj Aletleri

PHONEBOX – Araçlar İçin Kablosuz Qi Şarj Cihazı

WOODİE MİLANO
MB-PHBOX
249,00 ₺
Kablosuz şarj araç kiti miniBatt PhoneBOX, kablosuz teknolojinin tadını çıkarmak istediğiniz herhangi bir araca entegre edilebilecek yeni bir kablosuz şarj cihazıdır. Sürüş sırasında cep telefonunuzu rahatça şarj etmek için tasarlandı.
Şarj istasyonu Woodie HUB -...
Available
Adaptörler ve Kablolar

Şarj istasyonu Woodie HUB - Espresso Pill

WOODİE MİLANO
WM-ESHUB
1.799,00 ₺
Kablosuz Şarj teknolojisi günümüzde artık kablolu teknolojinin yerini hızla doldurmaktadır.  Qİ kablosuz şarj teknolojisini, evrensel AC prizleri  ve USB bağlantı noktalarını harmanlayarak kullanan Woodie Hub, şarj problemi yaşayan kullanıcılar için harika bir üründür.
Şarj istasyonu Woodie HUB -...
Available
Adaptörler ve Kablolar

Şarj istasyonu Woodie HUB - Gitan Soul

WOODİE MİLANO
WM-GTHUB
2.799,00 ₺
Gitan Soul; mermer kullanılarak estetik bir görüntüye kavuşan kablosuz masa üstü şarj aletidir. Qi teknolojisinin, evrensel AC socketleri ve USB portlarıyla desteklenen tüm avantajlarını kullanarak sizlere konforlu ve rahat bir kullanım sağlar.
Woodie Milnao Kablosuz...
Available
Taşınabilir Şarj Aletleri

Woodie Milnao Kablosuz Powerbank - Rosewood

WOODİE MİLANO
WM-RWPW
599,00 ₺
Çağımızda modernleşmenin makineleşmek ile aynı şey olduğunu düşündüğünüz oluyor mu ? Tüm işlevselliklerinin yanında metallere dokunmaktan usandınız mı ? Sizlerde bizimle aynı fikirdesiniz, Woodie Hub; kaliteyi Ahşapla bir araya getirerek sizler için Wood Rosewood’u tasarladı. Bu ürünle birlikte artık, Evrensel Socketler,USB ve Qi teknolojisine sahip...
Product added to wishlist
Product added to compare.