PHONEBOX – Araçlar İçin Kablosuz Qi Şarj Cihazı

PHONEBOX – Araçlar İçin Kablosuz Qi Şarj Cihazı

MB-PHBOX
249,00 ₺
Vergi dahil

Kablosuz şarj araç kiti miniBatt PhoneBOX, kablosuz teknolojinin tadını çıkarmak istediğiniz herhangi bir araca entegre edilebilecek yeni bir kablosuz şarj cihazıdır. Sürüş sırasında cep telefonunuzu rahatça şarj etmek için tasarlandı.

Açıklama

Kablosuz araç şarj kiti

Araba kullanırken cep telefonunuzu şarj etmek için dikkatinizi kaybetmeyin!

Kaymaz silikon yüzeyli kablosuz araç şarj kiti PhoneBOX, kablosuz teknolojinin tadını çıkarmak istediğiniz herhangi bir araca entegre edebileceğiniz 3-bobinli yeni kablosuz şarj cihazıdır. Aracınızı en yeni teknolojilerle güncel tutmak için mükemmel bir aksesuar!

Sürüş sırasında cep telefonunuzu rahatça şarj etmek için tasarlandı. Yeni MiniBatt PhoneBOX, şarj edilirken cihazın maksimum sabitlenmesini garanti eden silikon bir doku ile üretilmiştir. Evrensel kurulum sistemi ile miniBatt kablosuz araç şarj kiti , aracın herhangi bir yüzeyine entegre edilebilir.

En kaliteli malzemeler kullanıldığını garanti etmek için üç indüksiyon makarası ile üretilen, Qi teknolojisini bütünleştiren ve tüm kalite sertifikalarına uyan kablosuz araç şarj kiti miniBatt PhoneBOX, cep telefonlarıyla kullanılmak üzere üretilmiştir.

Karmaşık kabloları unutun ve telefonunuzu şarj etmek için dikkatinizi dağıtmayın. Araç kullanırken konsantrasyonunuzu koruyun.

Ürün Detayları

Reviews

No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.