List of products by brand MINIBATT

Akü Marş Powerbank // PRO VR
Available
Akü Şarj Cihazları

Akü Marş Powerbank // PRO VR

MINIBATT
MB-PROVR
1.509,00 ₺
Piyasadaki en güçlü mini powerbank ve akü şarj cihazı olan miniBatt PRO VR “Yılın En İyi Aksesuarı” ödülünü alarak Ariadna “Best of”a geçmiştir. En yeni versiyonu ile piyasaya çıkan PRO VR, yenilikçi bir tasarıma sahiptir.
CAR STATION – Koltuk Arkası...
Available
Araç İçi Şarj Aletleri

CAR STATION – Koltuk Arkası Şarj Ünitesi

MINIBATT
MB-DRIVER
1.359,00 ₺
Araç şarj istasyonu aynı anda 1 tablet ve 2 akıllı telefonu şarj edebilen aynı zamanda araç içerisinde koltuk arkasında kullanılan bir şarj cihazıdır.
Kablosuz Araç Şarj Cihazı -...
Available
Araç İçi Şarj Aletleri

Kablosuz Araç Şarj Cihazı - POWER DRİVE

MINIBATT
MB-DRIVE
479,00 ₺
Kablosuz araç şarj cihazı PowerDRIVE, 2 adet yüksek performanslı indüksiyon bobini ve 10W'lık hızlı şarj sistemi ile pratik bir kablosuz şarj cihazıdır.
M2 – Qİ Kablosuz Şarj
Available
Adaptörler ve Kablolar

M2 – Qİ Kablosuz Şarj

MINIBATT
MB-M2
99,00 ₺
Yeni miniBatt M2 kablosuz şarj aleti ile kablosuz şarjla en basit şekilde eğlenin ve kötü bir görünüme sahip kabloları unutun. Qi destekli tüm aygıtlar ile uyumludur, ki bu iPhone8/ 8 Plus, iPhone X ya da Samsung'u da kapsar.
Powerbank auto starter //...
Available
Akü Şarj Cihazları

Powerbank auto starter // POCKET VR

MINIBATT
MB-POCKVR
579,00 ₺
Bu ürün piyasadaki en küçük çok fonksiyonlu akü şarj edebilen powerbank auto starter serisidir. Yeni tasarımı (lastik dokusu ve mavi rengi ile) kalitesinin bir göstergesidir. Yeni pil durumu göstergeli ON/OFF butonuna; üstün kaliteli 3'ü 1 arada kablo ya; tüm olası kısa devrelerin önlenmesini sağlayan yeni nesil AKÜ TAKVİYE KABLO SETİ’ne sahiptir.
POWERGOO – Qİ Kablosuz...
Available
Taşınabilir Şarj Aletleri

POWERGOO – Qİ Kablosuz Powerbank

MINIBATT
MB-PWGOO
519,00 ₺
Powerbank kablosuz şarj PowerGOO, 3 makaralı şık bir kablosuz PowerBank şarj cihazıdır. 6,000 mAh'lık yüksek yoğunluklu kablosuz şarj yapabilen bir pildir. Ayrıca standart bir konnektöre sahip cihazları şarj etmek için çift USB çıkışı içerir.
POWERPAD – Qİ Kablosuz...
Available
Adaptörler ve Kablolar

POWERPAD – Qİ Kablosuz Mause Pad

MINIBATT
MB-PAD
239,00 ₺
Kablosuz şarj mause pad, görünmez kablosuz şarj cihazı içeren bir mause pad'dir. Bilgisayarda çalışırken cep telefonunuzu veya herhangi bir elektronik cihazınızı 5V ile rahatça şarj etmek için tasarlanmıştır.
Product added to wishlist
Product added to compare.